Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A
Гостьова лекція «Страхування життя та здоров’я»

Гостьова лекція «Страхування життя та здоров’я»

20 березня 2024 року в рамках тижня циклової комісії спеціальних економічних дисциплін для здобувачів освіти  Ек-31, ОФП - 31 груп було організовано гостьову лекцію на тему: «Страхування життя та здоров’я». На запрошення викладачки Ірини Палінської лекцію провела Оксана Шевчук, головний спеціаліст АТ КБ «ПриватБАНК».  

F0

Гостьова лекція проведена з метою допомогти здобувачам освіти краще розібратися у функціонуванні страхового ринку та розглянути можливості страхування життя та здоров'я.

Спікерка ознайомила здобувачів освіти з особливостями функціонування ринку страхування життя в Україні, зі страховими компаніями-лідерами у цій сфері. У ході лекції п. Оксана детально розповіла про усі етапи отримання страхової послуги: від формування заявки, оплати страхового полісу до нарахування страхових виплат.

F1

F2

Лекція проходила у форматі дискусії, студенти задавали питання, ділились власним досвідом, обговорювали практичні проблеми та виклики сьогодення. Особливо захоплива дискусія відбулась саме щодо питань практики страхових виплат при різних страхових випадках, зокрема й про особливості роботи страховиків в умовах воєнного стану.

Лекторка також зауважила, що такі заходи є особливо актуальними, оскільки важливо підготувати майбутніх фахівців до вимог ринку праці та забезпечити роботодавців кваліфікованими та перспективними працівниками.

Олег АНДРУСЯК,

викладач циклової комісії

 спеціальних економічних дисциплін

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація