ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

A
A
A

Оголошення

01 червня 2023 року о 1510 год.   ауд.17 л

відбудеться засідання педагогічної ради коледжу

У Бережанському фаховому коледжі відкрили лабораторію геодезії та топографії

22 травня на відділенні економіки та прикладної екології Бережанського фахового коледжу відбулося урочисте відкриття лабораторії геодезії та топографії, яку створили з метою покращення якості підготовки студентів. У лабораторії представлені стенди та прилади для геодезичної та топографічної зйомки місцевості.

Зустріч здобувачів освіти випускових груп відділення економіки та прикладної екології з адміністрацією коледжу

15 травня у ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» відбулася зустріч здобувачів освіти випускових груп відділення економіки та прикладної екології з адміністрацією коледжу.

У Бережанському фаховому коледжі пройшов І етап ХII Фестивалю студентської науки

Вивчай все не з марнославства,
а задля практичної користі.
Георг Крістоф Ліхтенберг

11 травня 2023 з нагоди відзначення 125-річчя НУБіП України та Дня науки, що відзначатиметься 23-26 травня, у ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» було проведено ХII Фестиваль студентської науки.

Мета фестивалю: об'єднати студентську спільноту коледжу, висвітлити проблеми збереження біорізноманіття планети, пропагувати творчість та креативне мислення молоді, роботу гуртків технічного спрямування та робототехніки, узагальнити знання науково-технічного профілю; ознайомити з експонатами виставки науково-технічної творчості, послабити емоційне навантаження воєнного часу.

Зібратися разом – це початок, бути разом – це розвиток, працювати разом – це успіх: що нового в День відкритих дверей у Бережанському фаховому коледжі

Виберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться
працювати жодного дня у своєму житті.
(Конфуцій)

Сьогодні Україна мужньо бореться за свої території проти російських загарбників. Немає сумніву, що ми переможемо. Але жахіття війни внесли неабиякі корективи в життя українців. Інша реальність настала не лише для кожного українця, кожної сім’ї чи кожного міста, а й для кожного закладу освіти, і ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» – також не виняток.

ВЕСНА І ПРАЦЯ

1 травня в Україні відзначають Міжнародний день праці. Цей день відзначають також у багатьох європейських країнах.

Зазвичай перші дні травня асоціюються в нас із весною, працею і миром. Проте, вже другий рік українцям доводиться працювати в екстремальних умовах війни, часто ризикуючи життям і здоров’ям.

Студенти, що проживають у гуртожитку, по своєму відзначили це свято - вийшли на трудовий десант.

Студентство – рушійна сила змін та реформ у країні: чергове засідання старостату академічних груп Бережанського фахового коледжу

01 травня в Бережанському фаховому коледжі НУБіП України відбулася зустріч зі старостами академічних груп, на якій були присутні представники адміністрації та структурних підрозділів коледжу. Захід організували для того, аби  окреслити важливість та відповідальність функцій старости академічної групи не лише в організації освітнього процесу, а й в організації студентського середовища коледжу.

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

ОГОЛОШЕННЯ

Сьогодні нам 9! Вітаємо!

 

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua