Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A

Матеріально-технічна база Бережанського фахового коледжу

3D ЕКСКУРСІЯ ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ

Коротка характеристика

Відокремлений структурний підрозділ «Бережанський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» має достатню навчально-матеріальну базу для ефективної організації освітнього процесу відповідно до вимог освітньої підготовки та забезпечує його вдосконалення, а соціально-побутові умови проживання в гуртожитку відповідають встановленим нормам.

Будівлі коледжу відповідають нормам санітарно-технічного стану приміщень. У 2021 році проведено паспортизацію всіх навчальних кабінетів і лабораторій. З метою профілактики захворювань та контролю за станом здоров’я учасників освітнього процесу у коледжі працює медпункт.

Матеріально-технічна база коледжу включає чотири будівлі загальною площею 14216,88 м2, з яких один спортивний зал – 1033,8 м2, та три навчальні корпуси – 13183,08 м2, розташовані на земельній ділянці площею 4,6 га за адресою Тернопільська область, м. Бережани, вул. Шевченка, 55а, вул. Академічна, 20, Сонячна, 4а, Садова, 4. (використовуються згідно додаткової угоди про спільне користування від 18.05.2017 р.). До послуг студентів є 2 гуртожитки – 3626,0 м2 (з врахуванням медичного пункту).

Площа навчальних приміщень ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України», складає 7869,8 м2.

Площа спортивних приміщень коледжу складає 2233,8 м2, з них 1033,8 спортзал, 1200 м2 два спортивні майданчики та корт, що включає в себе міні-футбольне поле зі штучним трав’яним покриттям площею 250 м2 та поле з покриттям відсівом площею 288 м2.

Функціонує тир та майданчик для військової підготовки.

Місткість приміщення актового залу становить 450 місць.

У ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» є їдальня та буфет площею 171,9 м2 на 120 посадочних місць.

Загальна площа приміщень бібліотеки разом з читальним залом становить 274,2 м2. Обсяг бібліотечного фонду станом на 2021 рік нараховує 55155 інформаційних документів, з них 53 найменувань періодичних видань для усіх спеціальностей та 250 одиниць електронних навчальних матеріалів.

У коледжі створені умови для впровадження інформаційно-комунікаційних технологій навчання. В навчальному процесі використовується мультимедійні аудиторії та переносні проектори, що дозволяє працювати з електронними навчально-методичними комплексами дисциплін, педагогічними програмними засобами, що передбачають велику кількість ілюстративних матеріалів (рисунки, графіки, карти, схеми, фотографії, відеофрагменти, звукові ряди, інтерактивні моделі), що сприяє високій якості освіти.

Для забезпечення освітнього процесу у коледжі функціонує 12 комп’ютерних кабінетів та лабораторій, серед яких у локальну мережу об’єднані 151 комп’ютер.

Навчальні матеріали розміщені на Moodle та Microsoft Office 365 та Google Apps for Education.

Постачання Інтернет-каналу відбувається від провайдера ТОВ «МегаКом» через оптичну магістраль на швидкості до 1 Гбіт/сек. Для забезпечення стабільної швидкості у локальній мережі навчальних лабораторій та кабінетів з’єднання відбувається за допомогою швидкісного оптичного волокна.

На усій території закладу забезпечено доступ до мережі Інтернет на основі бездротових технологій Wi-Fi.

Освітній процес в коледжі забезпечують 40 спеціалізованих лабораторій, 47 кабінетів, 12 комп’ютерних класів, 4 навчально-виробничі майстерні, 3 навчально-виробничі лабораторії, аудиторія систем автоматизованого проектування обладнана 3D принтером та двома комплектами Ultimate Robot Kit V2. 0 і Inventor Electronic Kit, а також на базі коледжу працює лабораторія робототехніки.

Здійснюється робота з модернізації (приведення у відповідність з новими вимогами) кабінетів та лабораторій. Робота щодо покращення матеріальної бази є однією з першочергових задач для розвитку закладу та випуску висококваліфікованих спеціалістів, які гідно б конкурували на ринку праці України та світу.

У ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» згідно із ДБН В 2.2 – 40:2018 «Інклюзивність будівель і споруд» створений безбар’єрний простір для людей з особливими потребами.

В коледжі щорічно проводиться перевірка на відповідність приміщень та матеріально-технічної бази вимогам законодавства з охорони праці.

3D ЕКСКУРСІЯ ЗАКЛАДОМ ОСВІТИ

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація