Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A

Про Бережанський фаховий коледж

slide1

 24 квітня 2014 р., згідно з наказом ректора НУБіП України № 489, створено Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Коледж Бережанського агротехнічного інституту».

12 серпня 2014 р. заклад перейменовано на Відокремлений підрозділ Національного університету біоресурсів і природокористування України «Бережанський агротехнічний коледж».

Коледж здійснює підготовку фахівців на основі базової та повної загальної середньої освіти за ОКР «Молодший спеціаліст» на денній і  заочній формах навчання.

У складі коледжу функціонують:

  • відділення економіки та прикладної екології;
  • відділення обслуговування комп’ютерних систем та мереж і електрифікації сільського господарства;
  • відділення механізації сільського господарства, автомобільного транспорту та садово-паркового господарства.

На відділеннях працюють 7 циклових комісій, які об’єднують 67 викладачів, з них: 3 кандидати наук, доценти, 9 викладачів-методистів, 12 старших викладачів, 41 викладач вищої категорії. Державні нагороди, почесні звання та інші відзнаки мають 9 осіб. Заслуженими працівниками НУБіП України є 3 особи. Навчальний процес проводиться із застосуванням інноваційних освітніх технологій.

Багато уваги приділяється удосконаленню майстерності викладачів, здатних працювати з обдарованими студентами, розробляти зміст та методику викладання предметів, вести науково-дослідну роботу, організовувати науково-методичну роботу на предметних циклових комісіях, створювати сприятливі умови для реалізації власного творчого потенціалу, саморозкриття та саморозвитку.

Коледж здійснює підготовку фахівців за 10 спеціальностями ОКР «Молодший спеціаліст» та 14 робітничими професіями. У 2017 р. навчальний заклад отримав ліцензію на провадження освітньої діяльності за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти за спеціальністю 274 «Автомобільний транспорт».

Лабораторії та кабінети коледжу оснащені сучасним обладнанням, на якому студенти здійснюють повний комплекс досліджень за всіма спеціальностями.

Навчальний заклад активно функціонує в умовах реформування і постійного зростання вимог сьогодення як у галузі аграрної освіти, так і в загальному контексті загальнодержавних та світових змін. Коледж співпрацює з вишами та установами Польщі: Жешувським університетом, ТзОВ «Плантація над Танвією», Вищою школою імені Вітольда Пілецького (м. Освенцим). Окрім того, проводиться робота із налагодження співпраці з передовими аграрними підприємствами та ВНЗ Німеччини і Франції.

Також підписані угоди з передовими аграрними підприємствами та організаціями України (ПАП «Агропродсервіс», ТЗОВ «Захід-Агро МХП», ПП «Агроспецгосп», ВАТ «Тернопільобленерго», ПАТ КБ «Приватбанк», ТДВ «Бережаниавтотранс»).

У коледжі створена рада роботодавців, з якою проводиться активне впровадження елементів дуальної форми навчання, що дає можливість подолати розрив між теорією і практикою, освітою й виробництвом та підвищити якість підготовки кваліфікованих кадрів із урахуванням вимог роботодавців у рамках нових організаційно відмінних форм навчання.

Виховний процес забезпечує національний характер освіти, сприяє розвитку особистості, формує та розвиває духовність, моральність, демократичний світогляд.

У коледжі постійно діють 5 колективів художньої самодіяльності: студентський аматорський театр «Іскра Прометея», танцювальний ансамбль «Насолода», вокальний ансамбль «Бережанка», хореографічний колектив «Візаві», студентський аматорський хор, в яких задіяні третина студентів денної форми навчання.

Традиційними є такі основні заходи: Церемонія нагородження переможців проекту «Сова», фестиваль «Голосіївська весна», Фестиваль героїчної пісні, Андріївські вечорниці, Конкурс краси, «Козацькі забави».

Значна увага приділяється студентському самоврядуванню. Свою діяльність студентська організація спрямовує на удосконалення освітнього процесу, спрямованого на якісне навчання, виховання духовності і культури студентів, зростання у студентської молоді соціальної активності та відповідальності. Гордістю коледжу є переможці обласних олімпіад та іменні стипендіати – отримувачі стипендій Президента України.

 

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2023 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація