Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A

Захист кваліфікаційних робіт (дипломних проєктів) спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

З 17-23 червня проходив захист кваліфікаційних робіт (дипломних проєктів) здобувачів освіти спеціальності 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка.

Міжнародний день безпечного Інтернету 2024

6 лютого 2024 року відзначається День безпечного Інтернету під гаслом "Разом для найкращого Інтернету", який відзначається вже 21 раз. Мета цього Дня полягає в тому, щоб поширити знання про безпечне та відповідальне використання цифрових технологій серед дітей та молоді. Також це є запрошенням для всіх приєднатися до поважного онлайн-спілкування для забезпечення найкращого цифрового досвіду.

МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК «INVENTOR UA». ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МОЛОДІЖНИХ НАУКОВО-ТЕХНІЧНИХ ПРОЄКТІВ

Успішний захист кваліфікаційних робіт студентами спеціальності 123 Комп'ютерна інженерія в умовах сучасних викликів

Коледж завжди пишався і пишається своїми студентами, які в надзвичайно складних умовах сьогодення продовжують демонструвати високу професійність та академічні досягнення. Попри численні виклики, студенти спеціальності 123 Комп’ютерна інженерія успішно захистили свої кваліфікаційні роботи.

Інтелектуально-пізнавальна гра з інформатики «Найрозумніші»

«Гра не є пустою забавою, це зміст життя, творча діяльність потрібна для розвитку. У грі людина живе і сліди цього життя глибше залишаються в ній, ніж слід дійсного життя» - К. Ушинський.

Фінал конкурсу стартапів «MaterialTech StartUp»

27-29 травня 2024 року у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника проводився фінальний етап Всеукраїнського конкурсу стартапів «MaterialTech StartUp». Організаторами якого є Національний Центр «Мала академія наук України» спільно з Прикарпатським національним університетом імені Василя Стефаника та Івано-Франківським обласним відділенням Малої академії наук України.

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій

20 травня 2023 року у форматі онлайн конференції відбулося засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформатики та комп’ютерних технологій на тему «Інформатика та комп'ютерні дисципліни у профільній загальноосвітній підготовці».

Засідання обласного методичного об’єднання викладачів інформаційних систем та технологій в бізнесі

Будь-який сучасний бізнес, а тим більше у наших реаліях — це складні та багаторівневі процеси. Рано чи пізно великий чи малий бізнес приходить до питання: як керувати цими процесами. Комусь достатньо прописати їх на папері і потім просто встановити контроль над їх виконанням, іншим прописати на папері — не вихід. Тут на допомогу приходять системи з автоматизації бізнес-процесів.

Методичне об’єднання викладачів математики

11 квітня 2024 року в онлайн форматі відбулось засідання методичного об’єднання викладачів математики ЗФПО Тернопільської області на базі ВСП «Заліщицький фаховий коледж імені Є. Храпливого НУБіП України». У ході методоб’єднання проведено ІІ Обласну науково-практичну on-line конференцію «Математична скарбниця».

Математична вікторина

8 квітня в групі Сп-11 викладачкою циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій Анною ВОВК проведено інтерактивне заняття з математики із застосуванням дидактичної гри.

Дочірні категорії

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація