ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

A
A
A
Поповнюємо біорізноманіття бази коледжу

Поповнюємо біорізноманіття бази коледжу

6 червня 2023 року студенти групи ЕкЕо-11М Бережанського фахового коледжу долучились до висадки дерев. У біостаціонарі по вирощуванню декоративних рослин коледжу були посаджені дерева-маточники яблунь популярних, стійких до хвороб сортів.

У майбутньому ці яблуні можуть бути використані для відбору матеріалу для щеплення саджанців, також для практичного навчання студентів із обрізки плодових дерев, захисту плодових від хвороб та шкідників. Студенти економісти та екологи, котрі взяли участь у посадці дерев, вже восени зможуть також самі спробувати плоди з висаджених ними яблунь.

2

3Першими запитаннями студентів, коли вони дізнались про висадку дерев, були: чи можна ще їх садити, чи не запізно, чи приживуться. Так, можна. Такі дерева із закритою кореневою системою можна садити у будь-яку пору, адже вирощені вони були за новітньою технологією прискореного вирощування в контейнерах grow bag  із геотекстилю. Саджанці пристосовані до наших кліматичних умов, адже вирощені на приватному підприємстві у  Бережанах, а не завезені з тепліших країв.

45
Тепер із технологією вирощування плодових дерев зможуть ознайомитись студенти відділення механізації сільського господарства, автомобільного транспорту та садово-паркового господарства на заняттях і на власні очі бачитимуть результат.

67

Такі заходи формують екологічну культуру молоді, згуртовують колектив, привчають студентів шанобливо  ставитись до довкілля. Схожі акції вже стали традицією у Бережанському фаховому коледжі і цю традицію треба продовжувати.

89

Володимир ЦІПЛІЦЬКИЙ,
викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін та інформаційних технологій

 

© 2023 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація