Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A

День Європи

Щороку 9 травня в Україні святкуватимуть День Європи замість Дня перемоги. Відповідний указ підписав український  президент. Викладачка циклової комісії природничих дисциплін, Людмила ДВОРСЬКА, розпоповіла студентам групи Сп-11 цікаві відомості про цей день.

Круглий стіл на тему: «Екологічна і біологічна безпека в умовах війни: реалії України»

Військові конфлікти є однією з найбільш серйозних причин погіршення стану і деградації навколишнього природного середовища. У зв’язку з ситуацією, яка склалась в нашій державі, вдосконалення системи забезпечення екологічної безпеки повинно стати одним із пріоритетних напрямів державної політики в умовах трансформаційних процесів в економіці та державному управлінні.

Екскурсія у лабораторію

26.04.2024р. в рамках тижня циклової комісії природничих дисциплін Марією Сновидою та Наталею Чорною була проведена екскурсія у лабораторію клінічної лікарні у м.Бережани. Про інноваційні технології, лабораторну діагностику, особливості забору аналізів у пацієнтів розповіла студентам лаборант Оксана Вололимиирівна.

Чорнобиль – біль наш одвічний

25 квітня 2024 року студенти групи Аі-11 прийняли участь у тематичній виховній годині «Чорнобиль – біль наш одвічний», присвяченій пам’яті жертв та постраждалих від Чорнобильської трагедії, яку провела викладачка циклової комісії природничих дисциплін Людмила Дворська.

Виїзне практичне заняття на тему: “Визначення бактеріологічних та хімічних показників якості продуктів харчування, води та допустимого ступеня забруднення об'єктів навколишнього середовища”

Як відомо, стан організму людини залежить від способу життя, чистоти повітря, якості продуктів харчування, а також питної води.

Відкрите заняття з дисципліни «Географія», на тему: «Глобальна економіка»

25 квітня Людмила Дворська у групі К-21, провела відкрите заняття в стилі прес-конференції з географії на тему: «Глобальна економіка».

Верба красна розцвітає, про Великдень сповіщає...

Оскільки цього року тиждень циклової комісії природничих дисциплін проводився напередодні Вербної неділі, тому студенти групи ЕоСр -11 від імені всіх студентів, щиро вітають колектив коледжу та весь український народ з наступаючим святом!!!

Посилання на відео: https://youtu.be/CG5C5hrim7E

 

Виїзне практичне заняття у приватній садибі родини Попиків

24 квітня викладачі циклової комісії природничих  дисциплін організували для студентів  І і ІІ курсів спеціальності 206 Садово-паркове господарство і 231 Соціальна робота дуже цікавий, незвичайний і екзотичний захід - виїзне заняття на тему: «Рослинні ресурси їх охорона, відновлення та весняне підживлення».

Хай небо буде мирним, а Україна – чистою!

Акція «Зробимо Україну чистою!» – це громадська ініціатива, яка є частиною глобального всесвітнього екологічного руху «Let’s Do It, World!» (letsdoitworld.org), започаткованого в Естонії в 2008 році. До акції вже долучилися 112 країн та 14 мільйонів учасників на волонтерських засадах.

Відкрита пара з хімії на тему: «Властивості металів»

Викладачем природничих дисциплін СНОВИДОЮ Марією 23.04.2024р. було проведене відкрите практичне заняття у групах  Е-21 та Ео-21 на тему: “Загальні властивості металів”.

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація