Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A
Гостьова лекція на тему «Організація і планування технологічних процесів в СТО»

Гостьова лекція на тему «Організація і планування технологічних процесів в СТО»

Вже доброю традицією стало проведення гостьових лекцій у Бережанському  фаховому коледжі. Цей вид діяльності сприяє налагодженню тісного взаємозв’язку між навчальним закладом і ремонтно-обслуговуючими підприємствами нашого регіону. Представники підприємств діляться своїм практичним досвідомта допомагають студентам в освоєнні нових знань, як допоможуть їм у їхньому працевлаштуванні по завершенню навчання.

30 квітня 2024 року, Гурко Ігор Андрійович, провів гостьову лекцію на кафедрі автомобільного транспорту Бережанського фахового коледжу для здобувачів ОП 274 «Автомобільний транспорт».

Фахівець поділився своїм багаторічним досвідом щодо організації і планування технологічних процесів в своїй СТО. Зосередив увагу на важливості раціонального використання ремонтно-обслуговуючих ділянок та їх обладнання при плануванні роботи. Звернув увагу на те, що для якісного виконання ремонтних робіт слід використовувати лише якісні запчастини від перевірених фірм, що спеціалізуються на їх реалізації. Адже це дозволяє створювати в себе базу постійних клієнтів, довіряють обслуговувати свої транспортні засоби лише на цьому СТО. А найголовнішим є дотримання культури виробництва, що є лицем фірми в очах замовників.

Високий професіоналізм, компетентність і активність лектора, викликали позитивні враження та зацікавленість присутніх. Здобувачі мали змогу задати питання та отримати змістовні відповіді.

По закінченню лекції Ігор Андрійович запропонував працевлаштувати кращих студенів по завершенню навчання, а також висловив бажання, що студенти проходили виробничу практику на його СТО.

Присутні задавали багато запитань, на які отримали цікаві, практичні відповіді щодо роботи станцій технічного обслуговування на даний час.

Здобувачі освіти та викладачі кафедри щиро вдячні лектору за те, що він знайшов час і поділився знаннями та багаторічним досвідом. Сподіваємось, що і надалі будемо проводити такі цікаві та змістовні зустрічі.

Ігор ФЛЬОНЦ,
завідувач кафедри автомобільного транспорту

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація