Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A
Виїзне практичне заняття

Виїзне практичне заняття

Поєднання теорії з практикою завжди було та залишається необхідною складовою повноцінного навчального процесу. Для майбутніх фахівців, які потраплять на виробництво, практичні навички є невід'ємним елементом. Ні одна лабораторія коледжу не може передати таку ж докладну та достовірну нову інформацію для практичних чи лабораторних занять, як студент може отримати, побувавши в реальних умовах виробництва.

30 квітня 2024 року, зі студентами четвертого курсу кафедри автомобільного транспорту спеціальності 274 «Автомобільний транспорт» було проведене виїзне заняття з дисципліни «Ремонт машин» на тему: «Обладнання автопідприємств для ремонту підвіски автомобіля та шиномонтажу». на станції технічного обслуговування ФОП Гурко, яка спеціалізується на ремонті та технічному обслуговуванні легкових автомобілів.

4

23

В процесі проведення практичного заняття майбутні фахівці ознайомилися з сучасним технологічним обладнанням (комп'ютерний стенд розвал сходження, стенд правки та прокатки дисків, напівавтоматичний шиномонтажний станок, балансувальний стенд для автомобілів, пневматичні та гідравлічні домкрати), а також інструментарієм СТО.

До проведення заняття були залучені провідні фахівці станції технічного обслуговування, які досить змістовно і аргументовано дали відповіді на всі питання, якими цікавились студенти.

Заняття, проведене на виробництві, дало змогу здобувачам освіти закріпити теоретичні навики, здобуті в коледжі, а також отримати багато нової інформації, що стосується виробничих умов станції технічного обслуговування.

5

Ігор ФЛЬОНЦ,
завідувач кафедри автомобільного транспорту

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація