Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A

Про роботу педагогічної ради коледжу

IMG 6168

27 травня 2019 року відбулося підсумкове у 2018-2019 н.р. засідання педагогічної ради ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж». Робота розпочалася з нагородження викладачів коледжу Подяками за високий рівень організації та проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови серед студентів ЗВО І-ІІ р.а. Тернопільської області та Грамотами за підготовку переможця ІІ (обласного) етапу Всеукраїнської олімпіади з іноземної мови серед студентів ЗВО І-ІІ р.а. Тернопільської області (С.І. Куца, Л.В. Ковальська). Також Дипломами І та ІІІ ст. були нагороджені переможці конкурсних творчих звітів закладів професійної (професійно-технічної) та вищої освіти I-IV р.а. під гаслом «В єдності сила народу».

IMG 6092IMG 6096

IMG 6099IMG 6103

IMG 6106IMG 6109IMG 6115IMG 6118IMG 6119IMG 6122Далі робота продовжилася за порядком денним. Директорка підвела підсумки роботи за червень, згадуючи проведені навчальні та виховні заходи у коледжі. Також Світлана Ігорівна наголосила, що незважаючи на довгоочікуваний період відпустки найголовнішим завданням на липень залишається здійснення набору студентів, успішне проведення підготовчих курсів для абітурієнтів та складання ними вступних іспитів.

IMG 6085

Т.В. Федуняк, старший інспектор з кадрів, ознайомила присутніх з особливостями закінчення на поновлення трудових угод та з наказом про відпустки.

О.Б. Андрусяк звітував про діяльність курсів з робітничих спеціальностей у коледжі зазначивши, що курси є важливим елементом підготовки молодших спеціалістів, оскільки студенти йдучи на виробничу практику, повинні мати певні знання, вміння та навички, які вони можуть отримати на курсах робітничих професій. Доповідач зазначив, що студенти 3-4 курсів можуть навчатися за такими робітничими професіями: електромонтер, тракторист, лаборант хімічного аналізу, секретар керівника, садовод та ін.

IMG 6159IMG 6177

О.В. Калатало, заступник директорки з навчальної роботи, оголосив результати виконання планів роботи цикловими комісіями та індивідуальних планів роботи педагогічними працівниками коледжу, а також підвів підсумки заліково-екзаменаційної сесії та роботи колективу за навчальний рік загалом. Доповідач говорив про активну участь кожного працівника у вступній кампанії. Також подав на розгляд та затвердження кандидатури студентів, що претендують на золоті та срібні медалі.

IMG 6142

На закінчення засідання педагогічної ради Світлана Ігорівна побажала колективу гарного настрою, вдалих відпусток та зі свіжими силами розпочати новий 2019-2020 навчальний рік.

І. Матвіїв секретар педагогічної ради коледжу

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація