5 листопада відбулося чергове засідання педагогічної ради коледжу онлайн.
Розпочали засідання з вітання жовтневої ювілярки – Любові ГУРКО.
Відповідно до порядку денного Світлана ПИЛИПИШИН доповіла про підсумки діяльності навчального закладу за жовтень. Особливу увагу акцентувала на основних аспектах, що розглядалися на нараді керівництва НУБіП України з директорами відокремлених підрозділів. Один із них - посилення моніторингу захворюваності працівників та здобувачів освіти в навчальному закладі, а також дотримання протиепідемічних заходів.
Однією з важливих подій є перейменування нашого навчального закладу: Відокремлений структурний підрозділ «Бережанський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України».
Доповідачка наголосила на проведенні профорієнтаційної роботи з абітурієнтами та залучення їх до Дня відкритих дверей, що відбудеться 25 листопада 2020р.
Жовтень хоч і був «тривожним», але це не стало на заваді в проведенні різноманітних заходів: до Дня захисника України; свято осені в коледжі; підвищення кваліфікації на базі Навчально-наукового інституту неперервної освіти і туризму; проведення онлайн-конференції «Покрова: історичне серце України»; взяли участь у міжнародній науково-практичній конференції «Дуальна форма здобуття освіти: успіхи та проблеми першого року запровадження пілотного проєкту у закладах фахової передвищої освіти України»; відбулось методичне об’єднання заступників директорів з навчально-виробничої роботи, а також кілька виховних годин.
Наприкінці Світлана ПИЛИПИШИН звернула особливу увагу на проходження ДПА у формі ЗНО у 2021 році.
Наступна доповідачка - Олександра БОЙКО - аналізувала результативність написання студентами І курсу контрольних робіт на зріз шкільних знань та говорила про необхідність покращення їх якості. Також завідувачка навчально-методичної лабораторії наголосила на правильності ведення журналів обліку успішності студентів відповідно до інструкцій.
Відповідно до порядку денного Богдан БІЛИК виступив з доповіддю про проблеми, які виникають перед здобувачами освіти під час проходження виробничих практик та шляхи їх вирішення.
Наступною виступила Оксана ПЕТРІВ, коротко окресливши позитивні та негативні сторони застосування SWOT – аналізу.
У різному заступник директора з навчальної роботи Олег КАЛАТАЛО наголосив на систематичному використанні та правильності наповнення електронних курсів на порталі змішаного та дистанційного навчання Moodle.
Насамкінець Світлана ПИЛИПИШИН побажала усім міцного здоров’я та плідної праці.