30 березня відбулося чергове засідання педагогічної ради коледжу.
Відповідно до порядку денного Світлана ПИЛИПИШИН розповіла про поточні завдання коледжу на наступний місяць.
22 березня відбулось засідання Вченої ради Університету (в змішаному форматі). Директорка Світлана ПИЛИПИШИН особливу увагу акцентувала на основних питаннях, що розглядалися: підготовка до святкування 125-річчя університету, проведення профорієнтаційної роботи та реєстрація випускників коледжів на підготовчі курси для вступу в НУБІП України, а також стан та шляхи удосконалення організації дистанційного навчання.
Протягом місяця проведено різноманітні заходи, в яких взяли участь працівники та студенти коледжу, а саме: тижні циклових комісій спеціальних електротехнічних дисциплін, спеціальних економічних дисциплін та природничих дисциплін; засідання наукового гуртка «Сучасна бухгалтерія»; виховна година до Дня українського добровольця; практичний семінар «Соціальна робота як вид суспільної діяльності: взаємозв`язок теорії і практики»; участь у VІ Всеукраїнській науково-практичній онлайн-конференції «Нові інформаційні технології управління бізнесом»; літературна година «Душа шукає себе в слові» до дня народження Ліни КОСТЕНКО; участь в інтернет-конкурсі «Жінки в науці»;зустріч з головою наглядової ради НУБіП України Миколою ТОМЕНКОМ; участь у засіданні обласного методичного об’єднання викладачів інженерної та комп’ютерної графіки ЗФПО Тернопільської області; тематична виховна година «Всесвітній день Землі»; проведено літературний онлайн-марафон «Єднаймо душі словом Кобзаря!»; виїзне заняття у господарстві ТОВ «Захід-Агро МХП»; участь у розширеному засіданні Ради з виховної, спортивно-масової роботи та студентських справ; участь в посадці декоративних дерев і чагарників на дослідному біостаціонарі закладу; заходи до Міжнародного дня поезії; виховна година на тему: «Українські водні питання в умовах воєнного стану»; відкрите заняття з дисципліни «Технологія конструкційних матеріалів і матеріалознавство»; заняття на станції технічного обслуговування автомобілів ВS SERVICE; виховний захід «Найпоширеніші інфекційні хвороби»; бінарне заняття «Правила поведінки під час виявлення невідомих вибухонебезпечних предметів»; засідання методичного об’єднання бібліотечних працівників ЗФПО Тернопільської області; участь в тренінгу з вивчення та використання програмного продукту від TechSmith «Camtasia»; збори кураторів випускних курсів; участь у майстер-класі «Виготовлення оберегів для воїнів ЗСУ»; відбулася Всеукраїнська студентська науково-практична конференція «Проблеми та перспективи розвитку науки, освіти та технологій в Україні та світі в умовах воєнного стану», приурочена до 125-річчя Національного університету біоресурсів і природокористування України; відкрита лекція з дисципліни «Правила дорожнього руху»; підсумкове засідання атестаційної комісії ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» та ін.
Світлана ПИЛИПИШИН наголосила на покращенні якості електронних курсів на платформі Moodle, а також на початку проведення профорієнтаційних виїздів в школи та училища району.
Наступна доповідачка – Людмила БІЛАН – провела розгорнутий аналіз доходів та витрат первинної профспілкової організації коледжу. Відзначення свят, подарунки колишнім працівникам закладу освіти а також допомога ЗСУ - до усього завжди долучається профспілкова організація.
Доповідачка запропонувала затвердити звіт первинної профспілкової організації. Шляхом відкритого голосування рішення прийнято одноголосно «за».
Далі відповідно до порядку денного виступила Анна ЮДІНА. Формування правової культури у здобувачів освіти під час воєнного стану є обов’язковим. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності, тим паче в умовах воєнного стану. Багато здобувачів освіти добре знайомі зі своїми правами, але, нажаль, не всі знають про свої обов’язки і не завжди їх дотримуються. Виступ доповідачки викликав шквал різноманітних запитань щодо забезпечення правового режиму в закладі освіти. Багато викладачів долучилися до обговорення, а Анна ЮДІНА, в свою чергу, обгрунтованота детально відповідала на питання.
Наступною виступила Галина ПАНЬКІВ – відповідальний секретар приймальної комісії. Вступна кампанія 2023 року несе деякі зміни та виклики. Загальний широкий конкурс для вступників на основі ПЗСО та НРК5, підтвердження навчання за державні кошти через особистий електронний кабінет вступника, діджиталізація вступної кампанії, зменшення ризиків для вступників тощо. Вступ на основі базової середньої освіти розпочинається 30 червня і триватиме до 13 липня, як і минулого року. Тому проведення профорієнтаційної роботи наразі є питанням номер один.
Далі доповідачка запропонувала розглянути і затвердити педагогічною радою курси підвищення кваліфікації із вказаною кількістю годин та кредитів таким викладачам:
- Василю ЛЕЩУКУ;
- Ганні П’ЄНТАК;
- Ірині ТЕПЛИЦЬКІЙ;
- Ірині ТЕРНОВІЙ;
- Олегу КАЛАТАЛУ;
- Олександрі БОЙКО;
- Світлані КУЦІЙ;
- Тетяні ГАЛЬЧАК.
Шляхом голосування рішення прийнято одноголосно «за».
Далі в різному заступник директора з адміністративно-господарських робіт Петро ЖОВНИЧ наголосив на забезпеченні безпечного освітнього середовища для здобувачів освіти, дотриманні правил техніки безпеки під час навчання, а також на негайному реагуванні на зауваження працівників ДСНС.
Наступною виступила завідувачка навчально-методичної лабораторії Олександра БОЙКО, яка висунула до обговорення претендентів до нагородження золотими та срібними медалями.
Претенденти до нагородження золотими медалями:
- Христина ГУРКО;
- Роман ЗАЯЦЬ;
- Марія ГАНЖА;
- Юлія ЖИГА;
- Христина КОСТИШИН;
- Олександра СТЕЦЬ;
- Максим БІДОЛАХ;
- Лідія ГЕРАСИМІВ;
- Степан ДЕРЕНЬ;
- Софія ПРОЦИК;
- Марія-Вероніка ШИЛІНСЬКА;
- Роман ІВАНІВ;
- Владислав ЗАВОДЕЦЬКИЙ;
- Діана КАНАХОВСЬКА;
- Володимир ФЛЬОНЦ;
- Віктор ЗАВОДЕЦЬКИЙ;
- Анастасія БІЛИК.
Претенденти до нагородження срібними медалями:
- Вікторія МИКОЛИШИН;
- Богдан МАКУХ;
- Юлія ДУБЧАК;
- Софія САВЧУК.
Олександра БОЙКО запропонувала голосувати «за списком». Шляхом відкритого голосування одноголосно «за» підтримати претендентів до нагородження золотими та срібними медалями.
Далі заступник директора з навчальної роботи Олег КАЛАТАЛО нагадав про наближення екзаменаційних сесій для випускних курсів. Оскільки складання іспитів дозволяється у змішаному форматі, доповідач наголосив на належній підготовці електронних курсів на платформі Moodle.
Насамкінець Світлана ПИЛИПИШИН побажала усім спокійних та теплих вихідних, міцного здоров'я та плідної праці у наступному місяці.
Віримо у перемогу та Збройні сили України!