Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A

ПРО РОБОТУ ПЕДАГОГІЧНОЇ РАДИ

2 березня відбулося засідання педагогічної ради Бережанського агротехнічного коледжу.

Робота розпочалася виступом директора. С. Пилипишин доповідала про підсумки діяльності колективу за перший навчальний місяць 2016-2017н.р., відзначивши, що проведено більше 20-и позаурочних заходів для студентів навчального та виховного характеру. Приємно, що не минають увагою викладачі жодної важливої дати чи свята. Упродовж лютого студенти брали участь і запам’ятають: флешмоб #22PushupChallenge у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж»; фестиваль української коляди «Радуйся, земле, коляда йде»; змогу приклонитися іконі з мощами Святої преподобної Йосафати Гордашевської протягом дня в каплиці коледжу; «Суд над фізикою»; дуель-шоу до Дня Святого Валентина; поминальну молитву вшанування героїв Небесної Сотні; урок пам’яті «Герої не вмирають»; турнір мовознавців «Калинове слово» та багато ін.

Світлана Ігорівна з приємністю відзначила, що проведено ряд відкритих занять, які вражають професійністю й урізноманітненням методик. Серед іншого привітала студентку групи Б-21М Гевко Людмилу з вибореним ІІ місцем на обласному етапі VІІ Всеукраїнської олімпіади з української мови серед студентів ВНЗ І-ІІ р. а. Особливо приємно те, що олімпіада відбулася в наших стінах. Доповідач, опираючись на думку 19 гостей з різних коледжів Тернопільської області, відзначила високий рівень організації олімпіади з української мови та обласного методоб’єднання викладачів української мови та літератури ВНЗ І-ІІ р. а.

Звітуючи про участь 22 лютого в роботі наради для директорів відокремлених підрозділів НУБіП України, Світлана Ігорівна налаштувала колектив на необхідність подальшого підвищення професійного рівня кожного викладача та рівня знань студентів, ще раз нагадала про необхідність проходження чергових курсів підвищення кваліфікації викладачів. Торкнулася директор також фінансових питань: енергоаудит коледжу показав найбільші витрати у використанні електроенергії, що вимагає від нас усіх економії та ефективного використання ресурсів; про особливості призначення державних стипендій за результатом рейтингу після зимової сесії та про особливості призначення соціальних стипендій; про необхідність пошуку шляхів наповнення спеціального фонду фінансування.

У кінці виступу Світлана Ігорівна запропонувала до обговорення ескіз нового герба ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж». Після розгляду та обговорення педрада схвалила новий герб.

Далі виступала згідно з порядком денним О. Лещишин, завідувач методичного кабінету, яка подала на розгляд ряд необхідних для організації діяльності коледжу положень, які педрада після обговорення схвалила. 

О. Бойко,  завідувач методичної лабораторії, доповідала з результатами чергової перевірки стану журналів обліку успішності студентів І-ІІ курсів, а також подала на обговорення кандидатури студентів ІІ курсу, претендентів на нагородження медалями за відмінні успіхи у навчанні.

У звіті У. Бурдаш про діяльність циклової комісії спеціальних економічних дисциплін упродовж року згідно з програмою «Голосіївська ініціатива – 2020» особливо присутніх зацікавили успіхи «економістів» щодо впровадження хмарних технологій в освітній процес.

У наступному виступі слухали Л. Білан як голову профспілкової організації працівників коледжу, яка доповідала про виконання колективного договору за 2016 рік та фінансовий стан профспілки.

Юрисконсульт Н. Крамар нагадала членам педради особливості права на працю та відпустки з огляду та урахуванням норм міжнародного права.

О. Калатало, заступник директора з навчальної роботи, у своєму виступі ще раз нагадав про важливість створення електронних підручників, про необхідність наповнення електронної бібліотеки коледжу та активної роботи порталу дистанційного навчання.

Завершилася робота засідання виступом практичного психолога коледжу В. Лещука, який повідомив про необхідність застереження дітей від небезпечних соціальних груп у соцмережах. Офіційний сайт кіберполіції застерігає, що за «останні два тижні Інтернет просто вибухнув повідомленнями про смертельні групи в соцмережах, які доводять підлітків до самогубства».

Отож, з доповідей усіх виступаючих присутні ще раз переконалися, що робота зі студентами дуже відповідальна, а тому вимагає постійного самовдосконалення викладача як педагога та особистості.

Cекретар педагогічної ради коледжу.

О.Зборівська

{module[488]}

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація