(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

2016-рік англійської мови

    Іноземну мову вивчати зовсім нелегко, але це завдання можна полегшити, якщо зробити навчання цікавим, непередбачуваним та незвичайним.
    З метою розширення і поглиблення знань, розвитку комунікативних умінь і навичок, етичного виховання, духовного багатства в коледжі щорічно проводиться тиждень англійської мови. Оволодіння іноземною мовою, а саме англійською, є потребою часу. Адже англійська мова є унікальним засобом спілкування між людьми різних національностей.
    В ході вивчення англійської мови студенти знайомляться з традиціями та звичаями народів англомовних країн та переконуються у неповторності власної української культури.
    Така форма поєднання урочної та позакласної роботи дозволяє якнайширше залучити студентів до організації запланованих заходів та участі в них, сприяє закріпленню знань, отриманих на заняттях.
    Розпочати тиждень англійської мови довелося студентам-випускникам коледжу,а саме студентам групи Б-31М та Ек -31М. Саме вони мали можливість розкрити власні інтелектуальні, мовленнєві та творчі здібності, проявити себе у різних ситуаціях та ролях, дізнатися багато нового, зацікавитися, а можливо й визначити свою подальшу долю, дізнавшись про власні вподобання. Знання англійської мови в сучасному світі є своєрідним вікном у світ. Володіючи цією мовою міжнародного спілкування, можна досягнути поставлених цілей за допомогою нових можливостей.

Викладач англійської мови Світлана Куца.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять