(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

Дух дружньої боротьби...

витав у спортивному залі коледжу 6 квітня, де в рамках відзначення Міжнародного дня здоров’я викладачі та студенти в чесній спортивній боротьбі визначали найсильніших, найвправніших!
   Самі змагання – традиція. Участь в цих змаганнях – показ того, що студенти та викладачі - одна велика коледжівська сім’я. І не важливо, хто став переможцем, адже найопитальніше завдання будь-яких спортивних змагань – сприяти розвитку серед молоді здорового способу життя, вдосконалення фізичних навичок. І саме на це були спрямовані естафети та конкурси змагання.
   Вміння швидко долати перешкоди, виявляти командний дух, бути згуртованими в індивідуальних та командних видах спорту, знати досягнення спортсменів Бережанщини найкраще продемонстрували студенти та викладачі відділення економіки та прикладної екології. На крок відстала студентська команда відділення механізації сільського господарства, автомобільного транспорту та садово-паркового господарства та команда викладачів відділення обслуговування комп’ютерних систем та мереж і електрифікації сільського господарства.
   І хоча були переможці та переможені, які отримали призи, надані профспілковим комітетом студентів та працівників коледжу, та найголовніший урок змагань: де панує здорова чесна конкуренція, там є добрі результати, там є можливість проявити себе!

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять