(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

55 років – ПОЛІТ НОРМАЛЬНИЙ !

   55 років тому, а саме , 12 квітня 1961 року, почалася космічна доба людства – на кораблі «Восток» на орбіту стартував перший землянин Юрій Гагарін (позивний «Кедр»), який відкрив епоху пілотованих польотів і назавжди вписав своє ім'я в історію як першопроходець Всесвіту.

 

   Лише 108 хвилин тривав його політ, але кожна з цих хвилин була відкриттям невідомого. Так на Землі з'явилася нова професія – космонавт.

 

  Радянською пропагандою політ Гагаріна в космос був оголошений доказом переваги соціалістичного укладу над капіталізмом. Однак для тих, хто працював над програмою "Восток" (а раніше - над програмою "Спутник") успіх радянської космонавтики пов'язувався з генієм однієї людини - українського вченого, конструктора Сергія Павловича Корольова.

 

   Із-за засекреченості космічної програми і непростої біографії, в якій були і 10 років сталінських таборів, особа Корольова була засекречена аж до його смерті в 1966 році.

 

   Для нашої країни ця дата є визначною, адже Україна входить до переліку перших космічних держав. До української космонавтики привертають увагу й досягнення першого космонавта незалежної України Леоніда Каденюка.

 

   До Всесвітнього Дня авіації та космонавтики у читальному залі бібліотеки організована ілюстративна виставка періодичних видань та літератури "Від ракет – до висот Всесвіту ". Усі відвідувачі мають змогу детальніше ознайомитись з цікавим матеріалами про долі людей, що творили історію космонавтики, здійснити уявну подорож просторами Всесвіту.

 

Ольга Михайлишин, завідуюча бібліотекою .

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять