(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

«Невідомі факти про відомих людей»

18-22 квітня 2016 р. в ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» проходив тиждень циклової комісії «Зелене будівництво та садово-паркове господарство».
У рамках тижня викладач Чумарна Ф.П. провела відкриту виховну годину «Невідомі факти про відомих людей». Гостею студентської аудиторії була відома письменниця, член Національної спілки письменників України, дослідниця української звичаєвої культури, педагог – новатор, засновниця першої в Україні авторської українознавчої школи, автор понад 60 наукових та літературних видань Марія Чумарна. На зустрічі поетеса на матеріалах притч із власних книг «Феномен мудрості» та «Камінь навернення» наголосила про відповідальність людини за свої вчинки та чистоту мови, прочитала вірші про рідний край та розкрила цікаві сторінки української звичаєвої культури. На завершення продемонструвала відеофільм про трипільську культуру із авторської програми Марії Чумарної «Феномен України».
Викладачами Лазар Г.П. та Чорною Н.З. було проведено олімпіаду з біології серед студентів першого курсу. Переможцями стали:
Стебелецький Мирослав, студент групи Сп-11М - І місце,
Зайчук Софія, студентка групи ЕкБ-11М – ІІ місце,
Гевко Людмила, студентка групи ЕкБ - 11М-ІІІ місце.
Студенти груп Сп-11М, Сп-21М та Сп-31М побували на зустрічі з любителем-аматором Тихим О.М., який у домашніх умовах уже протягом двох десятків років вирощує лимони, мандарини, гранати, банани, інжир, ананаси, апельсини та іншу екзотику. Цей захід «Перспективи моєї професії» організував викладач Брилінський С.М. Слухачі дізналися багато цікавого про вирощування і догляд за екзотичними культурами. Пан Олег поділився своїми секретами, як він бореться із шкідниками та хворобами своїх саджанців. Він не використовує жодних хімікатів: якщо деревця «за атакувала» щитівка чи павутинний кліщ, обприскує їх настоєм часнику. Тихий О. продемонстрував результати своєї праці, а саме: сажанці лимонника, гранатового дерева, інжиру та інші.
Викладачі Брилінський С.М. та Лазар Г.П. провели виховну годину для студентів груп Сп-11М, Сп-21М та Сп-31М «Філософія садів і парків». Студенти підготували цікаві та змістовні презентації, в яких зроблений детальний аналіз садово-паркового мистецтва України, Японії, Франції, Англії, Греції, Давнього Риму й раннього Середньовіччя.
Протягом цього тижня проводилась виставка на кращу студентську роботу з ландшафтної архітектури та ландшафтного дизайну.
Студенти та викладачі проводили благоустрій та озеленення території навчального закладу.
Цей тиждень став напрочуд насиченим та результативним для студентів, адже вони мали змогу продемонструвати свої знання і вміння.

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять