(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ГІРКА ЗІРКА - ПОЛИН

  У життя багатьох з нас врізалося грізне слово “Чорнобиль”. Цей день пам'’яті давно став скорботним нагадуванням всьому людству про важку перемогу над вогнем, який охопив реактор атомної станції.
  Ті, хто брав участь у ліквідації наслідків аварії на атомний станції, ніколи не забудуть тих страшних, напружених і дуже складних днів у своїй долі. Наче було це вчора, а минуло вже 30 років.... Пам'’ять змушує згадати навіть найменші дрібниці, кожен крок, зроблений в оперативно-режимній зоні.
  Доторкнутися до сторінок Чорнобильської трагедії мали змогу студенти, присутні на годині-реквіємі «Чорнобиль: гірка зірка – Полин», що відбулася 25 квітня в читальному залі бібліотеки. На виховний захід був запрошений Мітюра Станіслав Григорович – ліквідатор наслідків аварії на ЧАЕС. На час аварії він займав посаду начальника відділення пожежної охорони м.Бережани.
  Станіслав Григорович поділився спогадами про події 30-річної історії ліквідаторів на ЧАЕС, про важкі часи 1986 року, коли пожежним, військовим, медикам довелось разом своєю працею, своїм подвигом, ціною втрати здоров’я та життя зупинити розповсюдження аварії, локалізувати зруйнований реактор, про свій власний трудовий внесок у подолання страшного лиха.
  Як зазначив гість, сьогодні усі, кого травмував Чорнобиль, щоденно пожинають наслідки трагедії, їм потрібна особлива турбота держави та громади, дієва підтримка у боротьбі з недугами та іншими життєвими негараздами.
  Станіслав Григорович закликав молодь пам’ятати свою історію, шанувати людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям рятували нас.
  Особливу атмосферу на заході створили ведучі Жачко Оксана та Мартинюк Віталій, а також читці Ройлян Христина, Зайчук Софія, Савіцька Аня та Андрусишин Ліля – студенти гр..ЕкБ-11М, які через поетичне слово торкнулись струн цієї тяжкої трагедії.
  Вдало доповнили урок-реквієм відеоматеріали про Чорнобильську трагедію та книжкова виставка «Чорне крило Чорнобиля».

 

Ольга Михайлишин,
зав.біблотекою коледжу

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять