(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

У Бережанах відзначили 30-ту річницю катастрофи на Чорнобильській АЕС

   У Бережанах відбулись громадська хода та покладання квітів, приурочені до 30-х роковин аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Студенти та адміністрація коледжу прийшли вшанувати загиблих ліквідаторів.
   Під час мирного мітингу біля пам'ятника слово надали очільникам міста, а також самим ліквідаторам.
   Учасники катастрофи на ЧАЕС у своїх виступах наголошували на тому, що біль Чорнобиля незабутній і держава мала би більше уваги приділяти проблемам чорнобильців, особливо у медичному забезпечені тих, хто через отримане опромінення сьогодні не може пересуватись і змушений постійно перебувати на лікуванні та оздоровленні.
  "Пройшло 30 років, а ще й сьогодні Чорнобиль є раною, що кропоче і не гоїться. Шановні мої чорнобильці, я з вдячністю схиляю свою голову перед вашою мужністю і героїзмом, перед світлою пам'яттю загиблих. Дорога наша владо, пам'ятайте, що нашому подвигу по ліквідації немає строку давності, він вимагає пам'яті і поваги, а не забуття", - звернувся голова районної спілки «Чорнобиль» Адамів С.С.
  Першими покласти квіти до пам'ятника жертвам Чорнобиля надали ліквідаторам. Лише після цього квіти понесли посадовці, студенти, учні шкіл. Священики провели громадську панахиду за померлими ліквідаторами.

 

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять