(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НАВЧАННЯ – ВИМОГИ СЬОГОДЕННЯ

Одними із завдань сучасної  вищої школи є підготовка фахівців нової формації та наближення навчання до реалій практики. Вирішити ці завдання допомагає застосування інформаційних технологій.

25 квітня 2017 року на базі ВП НУБіП України «Заліщицький аграрний коледж ім. Є. Храпливого» відбулось засідання обласного методичного об'єднання викладачів бухгалтерського обліку та інформаційних систем і технологій в обліку ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області на тему: "Інноваційні методи викладання фахових дисциплін", в якому прийняли участь Пукало М.І., викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін, інформатики та обчислювальної техніки і  Рудник В.І., викладач циклової комісії спеціальних економічних дисциплін.

Викладачі методичного об'єднання поділились досвідом та обговорили новітні тенденції викладання фахових дисциплін. Також, викладачами Заліщицького коледжу було представлено ряд методичних доробок з фахових дисциплін. Цікавими були доповіді: Галайдіди О. В."Використання інформаційно-комунікативних технологій в навчальному процесі", Яремчук О. М. "Блоги та їх використання в навчальному процесі" та Червоняка А. М. "Використання електронних засобів обміну інформацією в роботі викладачів та організація самостійної роботи студентів".

В рамках методоб’єднання було проведено II етап Всеукраїнського конкурсу «Комп'ютерні технології в бухгалтерському обліку» серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації Тернопільської області. Однією з найпопулярніших бухгалтерських програм сьогодні є програмний пакет «1С: Бухгалтерія». Програма просто налаштовується та конфігурується на поточне законодавство та конкретне підприємство чи потреби окремого користувача, вона пристосована до потреб малого бізнесу, і підходить практично під будь-яку конфігурацію сучасного комп'ютера. Можливості пакету «1С: Бухгалтерія» студенти вивчають в межах курсу «Інформаційні системи і технології в обліку». Конкурс проводився на базі програмного пакету «1С: Бухгалтерія 8.2». Такі конкурси дозволяють студентам оцінювати свої початкові знання, дають можливість у перспективі застосувати набуті навики у професійній діяльності та здобутті кар'єрного росту.

Наш коледж на олімпіаді представляла студентка гр.Ек-31М Грушицька Світлана, яка за результатами виконаних завдань посіла 6-те місце.

Викладач циклової комісії спеціальних економічних дисциплін

Рудник В. І.

 

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять