(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

«ПІД СОНЦЕМ ІТАЛІЇ ТА УКРАЇНИ» АБО ТАЛАНТИ УКРАЇНИ З БЕРЕЖАН

Все велике починається з малого: рідна хата, своє місто, чарівний куточок – рідний край. І саме про людей, які збагачують культуру, відчувають все рідне душею, серцем і передають свою любов у музиці, засвідчив мистецький вечір, що його творчим натхненником стала Ірина Драбик.

Природно, що родинні вечори (а це дійство можна назвати родинним, адже в італійському дворику о.Бернардинів зібралась «музична» родина бережанців), як правило, починаються з благословенної молитви. Саме таку благословенну «Молитву про мистецтво» як напутнє слово прочитала на початку вечора Оксана Зверховська.

А далі… була музика! Музика митців країни, про яку натякнула ведуча вечора Світлана Пилипишин, привітавшись італійською, та розповівши разом з ведучим Степаном Жеребецьким (викладачі ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж») про надбання музики, живопису, архітектури Італії та зв’язків митців цієї країни з Україною.

Не залишились поза увагою організаторів вечора й успіхи студентів та викладачів ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж», учасників 35-го Міжнародного фестивалю «Голосіївська весна-2016» (нагороду отримувала заступник директора коледжу з виховної роботи Галина Процик).

В подячному слові пані Ірина ДРАБИК висловила слова вдячності усім, хто долучився до організації та проведення вечора, зокрема згадавши автора сценаріюЯрославу Мазурак, спонсорів та меценатів, ведучим свята (С. Пилипишин та С. Жеребецькому) без яких це дійство не відбулося б.

А містком до наступного мистецького вечора став твір Вольфганга Амадея Моцарта у виконанні камерного оркестру Тернопільського музичного училища імені Соломії Крушельницької під керівництвом Тараса Видиша. І всім стало зрозуміло, що на нас чекає незабутня зустріч з музичним надбанням Австрії.

Викладач циклової комісії гуманітарних дисциплін

С. Жеребецький

 

Дошка оголошень

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять