(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ЗАВЕРШАЛЬНИЙ ДЕНЬ СЕМІНАРУ «ІННОВАЦІЙНА СПРЯМОВАНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ»

Завершальний день семінару «Інноваційна спрямованість педагогічної діяльності» 10 квітня видався для працівників Бережанського агротехнічного коледжу та Бережанського агротехнічного інституту чи не найприємнішим. У цей день до навчальних закладів завітала директор навчально-наукового інституту післядипломної освіти НУБіП Кулаєць М.М. Професор прочитала перед слухачами лекцію «Стан і перспективи розвитку аграрної освіти в Україні». Педагогічні та науково-педагогічні працівники зосередилися на тих першочергових викликах, які з певними загрозами постають перед коледжами, технікумами, інститутами. Обговорювалося питання ліцензування бакалаврських програм в коледжі для збереження статусу вищого навчального закладу. Змушує замислитися і з ще більшою відповідальністю підходити до підготовки бакалаврів в інституті обіцянка МОН здійснювати вступ до магістратури на усі програми виключно за результатами ЗНО.

Українське село теж сьогодні живе своїми проблемами: різке падіння кількості сільського населення, зменшення обсягів виробництва в сільській місцевості, закриття сільських шкіл через нестачу учнів, неспроможність учнів з сільської місцевості конкурувати з міськими при складанні ЗНО. Тому програма МОН «Гроші за абітурієнтом» обмежує доступ до вищої освіти дітям з сільської місцевості. А саме такі діти – майбутні студенти аграрних вишів України.

Наостанку дирекція коледжу та інституту подякувала керівництву університету і особисто ректору Ніколаєнку С. М., проректору з навчальної і виховної роботи Кваші С. М., директору ННІ післядипломної освіти Кулаєць М. М. за організацію та проведення семінару в такому зручному в шалених ритмах сучасного життя дистанційному режимі та усім лекторам (начальнику навчального відділу, доценту Зазимко О. В., начальнику навчально-методичного відділу, доценту Кліх Л. В., професору Витвицькій О. Д., професору Демешкант Н. А., професору Пригодію М. А., доценту Кручек В. А., доценту Кузмінській О. Г., доценту Омельченко Л.М.) за цікаві, змістовні лекції. А Марія Михайлівна вручила всім слухачам свідоцтва про підвищення їхньої кваліфікації і побажала міцного здоров’я, педагогічних здобутків й успіхів та процвітання двом вищим навчальним закладам Бережанщини.

Директор Бережанського агротехнічного коледжу

Світлана Пилипишин

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять