(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ПІДСУМКИ ПРОВЕДЕННЯ ТИЖНЯ ЦИКЛОВОЇ КОМІСІЇ

В період з 27.03.16. по 31.03.17. на відділенні «Обслуговування комп’ютерних систем та мереж і електрифікації с/г.» проводився тиждень циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін. Цей період  був насичений різними заходами, як для викладачів так і для студентів. Організовувались різноманітні конкурси, вікторини проводились відкриті заняття, а саме:

27.03.2017 року відбувся конкурс  стінгазет присвячених  Дня сміху. У конкурсі перемогла група Е-11М.

28.03.2017 року викладачем Біликом Б.Я., був проведений конкурс «Кращий за професією», для студентів четвертого курсу, групи Е-41М. У конкурсі приймало участь дві команди, між якими проводились змагання для визначення найкращого.

Завдання для конкурсу виявились непростими, бо для їх виконання потрібно було пригадати теоретичні знання та практичні вміння і навики з фахових дисциплін. Захоплюючим в цьому конкурсі було те, що студенти максимально наближено до виробничих умов, самостійно виконували операції по ремонті та післяремонтнім випробуванні електромагнітних пускачів, відпрацьовували та демонстрували техніку підйому на опору повітряної лінії, виводили в ремонт та вводили в робочий режим трансформаторну підстанцію напругою 10/0,4 кВ, використовуючи при цьому електрослюсарний інструмент, засоби індивідуального захисту, індикатори та покажчики напруги, контрольно-вимірювальні прилади та велизаписи у відповідній технічній документації.

Правильність виконання завдань та їх оцінювання покладено на спеціальне журі  до складу якого входили викладачі циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін: Оберська Н. В., Білик Я. В., Дудар О. П. За результатами конкурсу звання «Кращий за професією» отримав Піхура Віталій, а найактивніший учасник Петренко Ігор нагороджений грамотою.

29.03.17року викладачем Дудар О.П. був проведений конкурс під назвою «Ерудит-шоу». В ньому брали участь студенти 3-го курсу даної спеціальності, які були поділені на дві команди. Перша команда «Ампери» і друга команда «Ньютони». Конкурс складався з семи турів. Перший «Візитна картка» де команди представляли своїх учасників, капітана, девіз і назву. Другий тур «На роздуми секунда», студенти повинні були відповісти за 60 секунд на запитання. Третій тур «Вірю-не вірю» де їм потрібно було погодитись або не погодитись з заданими твердженнями. Четвертий тур «Головоломка», команди відповідали на цікаві задачки-головоломки на логіку. П’ятий тур «Двобій капітанів». Капітани мали розв’язати задачу. Шостий тур «Дива України». Тут командам зачитували опис цікавих місць України і вони мали вгадати що це за куточок України. Завершальний сьомий тур «Склади слово». Команди мали скласти як найбільше електричних слів з заданої їм букви.

Між турами проводились цікаві конкурси, які приносили додаткові бали командам. Атмосфера під час конкурсу була захоплююча, студенти з радістю брали участь в конкурсах, вирішували цікаві і складні завдання. В результаті перемогла команда «Ампери». Найактивнішого учасника Бойчука Івана нагороджено грамотою.

30.03.2017 року Лукашевич І.М. провів відкрите заняття у групі Е-31М на тему: «Умови праці на виробництві. Фізіологічні та санітарно-гігієнічні основи виробничих приміщень». Тема заняття є сучасною, актуальною  та має практичне застосування у реальному житті, що є надзвичайно важливим у підготовці високоякісного спеціаліста. Заняття проводилося під чітким керівництвом викладача, який вміло спрямовував навчальний процес у потрібне русло.

31.03.2017 року викладачем Оберською Н. В. була проведена гра «Острів веселощів» У грі брали участь дві команди «ФАЗА» група Е-21М, та «ІТ-шніки» група К-21М, їх веселу боротьбу оцінювало журі у складі завідувача відділення Михайлинин М. С. та викладачів циклової комісії спеціальних електротехнічних дисциплін Дудар О. П. та Білика Б.Я.

Так як гра проводилась напередодні 1 квітня – Дня сміху, то конкурси містили розважальний характер.

Найцікавішим виявився конкурс «Якби я був директором коледжу то я б…», в якому команди повинні були скласти передвиборчу програму, щоб перемогти на виборах. З уст «майбутніх директорів» звучали нереальні обіцянки.

Найактивнішими учасниками стали Дуда Віталій, Созанський Андрій, Волков Валентин та Пятночка Олег.

Боротьба була рівносильна, кожна команда показувала себе з кращою сторони, тому за підрахунками журі перемогла дружба.

Завідувач відділення обслуговування комп’ютерних

систем та мереж і електрифікації с/г

Михайлишин М.С.

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять