(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ПЕРШОКУРСНИКИ ПОПОВНИЛИ РОДИНУ СТУДЕНТСТВА БАТК!!!

Різнобарвна та розмаїта, пишна, сонячна й золота… Саме осіньпочинається святом знань, просвіти, науки. 1 ВЕРЕСНЯ - День знань - особливе свято! Для вчорашніх  ще школярів, а сьогодні вже студентів – це яскраве свято, насичене емоційністю та хвилюючою атмосферою, адже ми вперше переступаємо поріг нового навчального закладу, який стане для нас другою домівкою.

Для нас студентів-першокурсників День знань виявився особливим. Саме нам вдалося побувати на чолі з директором Бережанського агротехнічного коледжуС. І. Пилипишинна урочистому параді першокурсників у НУБіП. З вітальною та теплою промовоюСтаніслав Ніколаєнко, ректор університету, звернувся до студентів і побажав нам, ще зовсім юним, досягти своєї мети у житті, зустріти добрих та надійних друзів і ніколи не втрачати інтерес до пізнання. Привітати новоспечених студентів із нагоди Дня знань та початку Нового навчального року прибули Генеральний прокурор України Юрій Луценко, віце-прем’єр-міністр з гуманітарних питаньВ’ячеслав Кириленкота багато інших шанованих осіб. Усі виступаючі радо вітали студентів-першокурсників у правильному виборі майбутньої професії і бажали, щоб упродовж навчання ми-студенти – зуміли берегти традиції закладу та примножувати його славні здобутки задля процвітання української держави. Почесні гості зійшлись на думці, що саме освіта є тим фундаментом, що формує українську націю. Впродовж усього свята звучали чудові музичні й хореографічні композиції.

Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі поздоровлення i кожне людське серце хвилювалось,щільно стоячи плечем до плеча. Ми раді, горді і по-справжньому щасливі що поповнили родину студентства БАТК. Упевнені у тому, що зерна науки, якими будуть засіяні наші душі, дадуть добрі сходи і забезпечать нас добрим урожаєм мудрості та натхнення!!! Ми разом досягнемо успіхів!!!

VIVAT ALMA MATER!!!

VIVAT ВИКЛАДАЧІ!!!

VIVAT СТУДЕНТИ!!!

Студенти-першокурсники:

Куций О., Яцишин Л., Ткачик Н.

 

P.S. Бажаємо усім яскравих та незабутніх студентських років. Нехай обрана спеціальність стане цінним надбанням у житті й забезпечить велике професійне майбутнє!

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять