(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ЗУСТРІЧ ЧЛЕНІВ СТУДЕНТСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ З АДМІНІСТРАЦІЄЮ КОЛЕДЖУ

17 листопада відбулась зустріч членів Студентського Парламенту з адміністрацією коледжу. Адже важлива роль у сучасних умовах діяльності навчального закладу належить студентському самоврядуванню як одному з органів управління.

Головною його метою є захист соціальних, економічних інтересів та прав студентів коледжу, сприяння гармонійному розвитку особистості студента, формування у нього навичок майбутнього організатора, керівника, спеціаліста, відповідальної особистості. Основні завдання студентського парламенту: контроль за побутовими умовами проживання студентів, за дотриманням студентами правил проживання в гуртожитку; допомога вихователям в організації та проведенні виховних заходів в гуртожитку; допомога в організації та проведенні тематичних вечорів та свят, виховних заходів.

Під час зустрічі директор коледжу Пилипишин С. І. привітала членів Студентського Парламенту з Міжнародним днем студента. Відбулось обговорення поточних питань щодо діяльності коледжу. На зустріч також були запрошені студенти, які народились у переддень та у день свята. Студентам були вручені грамоти та подарунки. Приємною несподіванкою для студентів став солодкий стіл від адміністрації коледжу.

Дудка У. Т.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять