(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ХМАРНІ СЕРВІСИ

З 24 по 27 січня 2017 року проведено семінар «Хмарні сервіси в освіті» для педагогічних  працівників та технічного персоналу коледжу.

Хмарні сервіси є на даний момент повноцінним навчальним інструментом, що дозволяє навчальному закладу створити власний онлайн-простір та формувати особисте освітнє середовище студентів та викладачів максимально ефективно. Постійне використання нових засобів для навчання надає можливість не стояти на одному місці, привчає до нового стилю поведінки, легкому вирішенню будь-яких ситуацій. Таке навчання допомагає зробити сам процес навчання відкритим і доступним для всіх.

У рамках  семінару викладач циклової комісії фізико-математичних дисциплін,  інформатики та обчислювальної техніки Сергій Штогрин на конкретних прикладах розкрив питання як з допомогою хмарних технологій покращити співпрацю викладача та студента, зробити сучасне заняття цікавим, інтригуючим і корисним. Окремо розглянуто можливості використання  хмарних сервісів в діловодстві, організації  робочого середовища для забезпечення на сучасному рівні функціонування  навчального закладу в цілому.

Учасники семінару отримали ґрунтовні відповіді на запитання, що стосуються впровадження хмарних технологій в освітній процес.

Завдяки хмарним технологіям освіта стає ще доступнішою, адже вчитися можна скрізь: у приміщенні та на відкритій місцевості.

Олег Калатало

Заступник директора з навчальної роботи

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять