(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

I ОТ ДОБIГЛИ ДО КIНЦЯ РОКИ НАВЧАННЯ

VUPUSK 2017 15 223 червня… Уже традиційно у ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» проходить святкування випускного вечора.  Цьогоріч день видався дощовим та вітряним. Однак ні зливі, ні вітру не вдалося стерти посмішки з лиця тих, хто закінчив навчання і отримав Диплом за освітньо-кваліфікаційним рівнем  «молодший спеціаліст». Вродливе юнацтво крокувало сьогодні в доросле життя. Так хотілося швидше закінчити коледж, щоб відчути себе дорослими, самостійними, впевненими, незалежними... Але чому ж так щемно на душі? Що ж заважає безтурботно веселитися??? Може те, що більше  ніколи випускники не зійдуться усі разом, так як  впродовж усіх років...   Сумно і тривожно на серці сьогодні цим дорослим дітям. Вони і справді стали зовсім дорослими…

Урочистості у коледжі зазвичай відбуваються за участю відомих людей, друзів та гостей закладу. Цьогоріч на святі з особливим трепетом і неприхованою увагою випускники слухали напутнє слово директора коледжу Світлани Пилипишин, яка побажала усім доброї долі і тільки світлого майбутнього, яке буде наповнене радістю, легкістю і благополуччям. З цим урочистим днем випускників привітали зі сцени керівництво міста: голова Бережанської міської ради Музичка Володимир Ярославович, начальник відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради Михальчук Галина Василівна та в.о. директора Бережанського агротехнічного інституту Горбатюк Роман Михайлович.

Студенти, які закінчили коледж та отримали Диплом з відзнакою (Зайчук Любов, Процик Остап, Процик Богдан, Крушельницька Ольга, Дацула Владислав) передали «ФАКЕЛ ЗНАНЬ», як символ торжества розуму, добра і миру кращим студентам-першокурсникам. «Обіцяємо Вам зберегти його тепло і з гідністю носити звання студента Бережанського агротехнічного коледжу та своїми знаннями прославляти його», - обіцяла Наталя Лехняк (студентка групи ОФП-11М). Дуже емоційним виявився момент, коли хлопці з групи ЕкБ-31М дякували своїм матерям  за тепло, терпіння, недоспані ночі та материнську любов. Квітами, сльозами радості та міцними обіймами шанували їх.

Свято завершилося… Незабаром наших випускників покличуть невідомі, незвідані дороги життя. То ж дай вам, Боже, добра і щастя на путі!

Ви дорослі, красиві, натхненні,

Кращі з кращих на цілій землі.

Не тримайте синицю у жмені,

Хай вас кличуть удаль журавлі.

Ви до мрій своїх линьте крилато,

Не спиняйтеся, щоб не було...

Хай удачі в вас буде багато

І людське зігріває тепло.

Куратор групи ЕкБ-31М

Г.Процик

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять