Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A
УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПІДПРИЄМНИЦТВО ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ» У ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НУБіП УКРАЇНИ

УЧАСТЬ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ПІДПРИЄМНИЦТВО ТОРГІВЛЯ ТА БІРЖОВА ДІЯЛЬНІСТЬ» У ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НУБіП УКРАЇНИ

16 квітня 2022 року двері кафедри організації підприємництва та біржової діяльності економічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України гостинно відчинились перед студентами нашого коледжу з метою ознайомлення з правилами вступу та перспективами навчання за програмою підготовки бакалаврів.

2

З вітальним словом до присутніх звернувся декан економічного факультету, д.е.н., професор Анатолій Діброва, який розповів про переваги навчання в університеті та, зокрема, на економічному факультеті. Анатолій Дмитрович розповів про сучасну інфраструктуру та потужну матеріально-технічну базу університету, наукові здобутки студентів, наголосив, що навчальний процес на економічному факультеті має на меті підготовку висококваліфікованих фахівців, здатних розв’язувати сучасні завдання в економічній сфері аграрного сектору нашої країни, вказав нависокий рейтинг НУБіП України як серед вітчизняних університетів, так і закордоном, навів приклади можливості отримання подвійних дипломів та зарубіжного стажування студентів.

3

Завідувач кафедри організації підприємництва та біржової діяльності, д.е.н., професор Микола Ільчук ознайомив абітурієнтів із спеціальністю економічного факультету  076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність», яка є перспективною і затребуваною насучасному ринку праці.  Також, Микола Максимович зазначив, що на кафедрі функціонують дві сучасні навчально-наукові лабораторії з Біржової діяльності і торгівлі та Бізнес-планування підприємницької діяльності, які обладнані сучасною комп’ютерною технікою та програмним забезпеченням, яке дозволяє в режимі реального часу працювати на діючих електронних майданчиках вітчизняних та світових бірж.

4567

Відповідальний секретар приймальної комісії  Сергій Ковалевський ознайомив майбутніх абітурієнтів з особливостями вступної кампанії у поточному році та окреслив усі тонкощі як реєстрації та подачі документів, так і складання вступного Національного мультипредметного тесту. Уся інформація щодо вступної кампанії є на офіційному сайті НУБіП України, з якою вступники у будь-який зручний час можуть ознайомитись та отримати консультації у Приймальній комісії НУБіП України.

8

Доцент Валентина Яворська вказала на те, що студенти, які будуть навчатись заосвітньою програмою «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» мають можливість опанувати практичний біржовий Інтернет-трейдинг і навчитись формувати хеджові та спекулятивні стратегії за допомогою використання інструментарію таких міжнародних бірж, як: CME Group, Nyse, Euronext тощо. Навчальна і виробнича практика бакалаврів проходять у великих аграрних компаніях, інвестиційних, аналітичних групах, на біржах та у брокерських конторах.

Обговорення важливих для майбутніх вступників запитань велося у формі обміну повідомленнями в чатах та безпосереднього спілкування. Студенти коледжу зацікавилися перспективами продовження навчання і здобуття вищої освіти освітнього рівня бакалавр в НУБіП України.

Валентина РУДНИК,
викладачка спеціальних економічних дисциплін

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація