Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A
День відкритих дверей НУБІП УКРАЇНИ спеціальності «Облік і аудит»

День відкритих дверей НУБІП УКРАЇНИ спеціальності «Облік і аудит»

Якщо театр починається з вішалки, то заклад вищої освіти - з дня відкритих дверей. Саме після цієї події більшість абітурієнтів приймають остаточне рішення: «вступати чи ні на обраний факультет».

З метою орієнтації здобувачів освіти на свідомий вибір професії та спеціальності, яка в подальшому забезпечать працевлаштування, достойну оплату праці та гідний рівень життя 27 квітня 2022 року відбувся День відкритих дверей НУБІП УКРАЇНИ спеціальності «Облік і аудит».

2

З вітальним словом виступив декан економічного факультету, доктор економічних наук, професор Анатолій ДІБРОВА, який розповів про умови та особливості навчання на факультеті, освітні можливості та додаткові переваги, про умови проживання в гуртожитку, умови стажування за кордоном та отримання подвійного диплому. Також було зазначено що здобувачі освіти мають можливість здобути військову освіту, оскільки на факультеті є військова кафедра. Не оминули увагою і питання оснащення кафедри комп’ютерами, наявність бібліотек (в тому числі і електронних), спортивних майданчиків, баз відпочинку і т.п.

Відповідальний секретар приймальної комісії Сергій КОВАЛЕВСЬКИЙ довів умови вступу у 2022 році, зокрема введення національного мультипредметного тесту (НМТ), умови його складання, подання мотиваційного листа та особливості вступу на спеціальності, що передбачають участь абітурієнтів у творчому конкурсі.

34

Доцент кафедри обліку та оподаткування п. Наталія КУЗИК розповіла про ефективність використання у своїй роботі широкого спектру можливостей найбільш поширених і сучасних програм автоматизації бухгалтерського обліку, та про підготовку фахівців з обліку і оподаткування що здійснюється за сучасними інноваційними підходами та їх досягнення .

56

Про всі тонкощі та переваги аудиторської діяльності з нами поділилась Наталія ГАЄВСЬКА - голова комісії з питань професійної етики аудиторів ВПГО «Спілки аудиторів України». Отже аудитор – це експерт, думкою якого керуються інші люди під час прийняття рішень стосовно діяльності якогось підприємства, його ефективності. Аудитор допомагає бухгалтерам, директорам знайти помилки в діяльності підприємства. І підказує, як ці помилки виправити. Аудитори в ході своєї діяльності стикаються з різними цікавими людьми, проводять аудит підприємств різних видів діяльності (IT-компаній, сільгосппідприємств, фінансових, виробничих компаній) – все це дозволяє дізнатися багато нового. Аудиторська діяльність вимагає величезних різнопланових знань (знання бухгалтерського обліку, оподаткування, права, економічного аналізу, фінансів), вимагає бути в курсі нових змін в законодавстві. 

78

Олег Андрусяк, 
викладач циклової комісіїспеціальних економічних дисциплін

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація