ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
- Про підсумки діяльності за місяць та поточні завдання коледжу.
- Про результати заліково-екзаменаційної сесії І семестру 2022-2023 навчального року.
- Вступна кампанія – 2023. Нові завдання та виклики.
- Різне.
І. СЛУХАЛИ:
Директорку коледжу Світлану ПИЛИПИШИН, яка розповіла про поточні завдання коледжу на наступний місяць.
ІІ навчальний семестр розпочнеться 30 січня у дистанційному форматі. Через постійні ракетні удари росіян по критичній інфраструктурі України в енергосистемі збільшується дефіцит електроенергії. Внаслідок цього в деяких областях застосовуються аварійні відключення електроенергії. Тому, щоб освітній процес не був перерваним, необхідно докласти максимум зусиль і використовувати будь-які шляхи для якісного проведення дистанційного навчання.
Цьогорічне фінансування трішки інше,ніж минулого року, але все ж таки не досягає критичної межі. Нажаль, відсоток студентів, котрі отримують академічну стипендію за успішність за результатами навчання у І семестрі 2022-2023 н.р., складає лише 40%. Також знято деякі доплати до заробітних плат науково-педагогічним та педагогічним працівникам.
Світлана ПИЛИПИШИН наголосила на покращенні роботи над методичними матеріалами, публікаціями статей у фахових виданнях, підвищення кваліфікації, співпраці з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти, участі у різноманітних заходах та активізації виховної роботи.
Наразі гостро стоїть питання профорієнтації щодо вступу в коледж, а також до НУБіП України.
УХВАЛИЛИ:
- роботу ВСП «Бережанський фаховий коледж НУБіП України» упродовж січня вважати успішною;
- для покращення діяльності навчального закладу ініціювати й організовувати щомісячні зустрічі директора зі студентським старостатом;
- звернути увагу на якість викладання загальноосвітніх дисциплін, котрі виносяться на НМТ;
- покращити профорієнтацію для вступу випускників коледжу в НУБіП України.
ІI. СЛУХАЛИ:
Заступника директора з навчальної роботи Олега КАЛАТАЛА, який окреслив результативність заліково-екзаменаційної сесії у І семестрі, а також коливання контингенту студентів.
Доповідач наголосив на вдосконаленні та підготовці електронних курсів на платформі Moodle до початку навчального семестру. А також на використанні в освітньому процесі різноманітних платформ: Labster, Coursera, EDX, Udemy academy та ін.
УХВАЛИЛИ:
- проходити курси самостійно, а також залучати здобувачів освіти на різних платформах;
- належним чином підготувати курси на платформі Moodle.
ІІI. СЛУХАЛИ:
Відповідального секретаря приймальної комісії Галину ПАНЬКІВ, яка коротко розповіла, про що йшлося у брифінгу Міністерства освіти і науки України 20 січня та окреслила основні питання вступної кампанії у 2023 році. МОН України подав на розгляд Верховної Ради України законопроєкт зі спільно узгодженою моделлю вступних випробувань у 2023 році у вигляді удосконаленого національного мультипредметного тесту. НМТ складатиметься з двох обов’язкових предметів (українська мова та математика) та одного додаткового предмета за вибором вступника з переліку: історія України, іноземна (англійська, французька, німецька, іспанська) мова, фізика, хімія, біологія. Незалежно від обраного вступником додаткового предмета позитивний результат НМТ дозволить подавати заяву для вступу на будь-яку спеціальність з урахуванням вагових коефіцієнтів, установлених для предметів на різні спеціальності.
Потім доповідачка запропонувала розглянути і затвердити педагогічною радою курси підвищення кваліфікації Анні ЮДІНІ із вказаною кількістю годин та кредитів.
УХВАЛИЛИ:
- здійснювати належну підготовку до НМТ здобувачів освіти ІІ та випускних курсів;
- контролювати терміни рєстрації на НМТ;
- у результаті відкритого голосування (одноголосно «за», окрім висунутих осіб) затвердити педагогічною радою курси підвищення кваліфікації із вказаною кількістю годин та кредитів Анні ЮДІНІ.
ІV. СЛУХАЛИ:
Завідувачку навчально-методичного кабінету Оксану ЛЕЩИШИН, яка запропонувала затвердити Програму розвитку коледжу «Голосіївська ініціатива – 2025», зокрема заходи із її реалізації Програми на 2023 рік.
УХВАЛИЛИ:
- у результаті відкритого голосування (одноголосно «за») затвердити педагогічною радою Програму розвитку коледжу «Голосіївська ініціатива – 2025», зокрема заходи із її реалізації Програми на 2023 рік.