Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A
ЮЛІЯ ШУЛИК, МИХАЙЛО БОЙКО: ОБИРАЄМО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» – ПЕРСПЕКТИВУ, ПРЕСТИЖ, НАВЧАННЯ У ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ

ЮЛІЯ ШУЛИК, МИХАЙЛО БОЙКО: ОБИРАЄМО СПЕЦІАЛЬНІСТЬ «САДОВО-ПАРКОВЕ ГОСПОДАРСТВО» – ПЕРСПЕКТИВУ, ПРЕСТИЖ, НАВЧАННЯ У ЗРУЧНОМУ ФОРМАТІ

«Сучасне садово-паркове господарство – перспективна галузь, така, що швидко та динамічно розвивається і передбачає використання не лише творчого підходу, але й сучасних технологій та світового досвіду, – переконані випускники Бережанського фахового коледжу Юлія Шулик і Михайло Бойко, які вирішили здобувати цю спеціальність у НУБіП.

12

  • Чому саме обрали спеціальність «Садово-паркове господарство»?

Всупереч поширеній думці, створення саду або парку – це не лише розташування рослин на місцевості, а багатогранний процес, який починається з аналізу ґрунту і включає в себе різноманітні складові: від планування до посадки рослин і спостереження за їх ростом і розвитком. Саме тому є необхідність в фахівцях в означеній галузі і затребуваність на ринку праці,– ділиться думками Юля.

Випускники зможуть працювати як в державних організаціях, так і в приватних фірмах, будівельних організаціях та парках, розсадниках й оранжереях тощо. Багато з означених організацій вже зараз відчувають нестачу у співробітниках, які володіли б і біологічними знаннями в галузі декоративного рослинництва, і знаннями та вміннями в галузі ландшафтного проєктування. І тут у підготовці таких фахівців рівних НУБіП України немає,– більш прагматично стверджує Михайло.

  • Звідки дізналися про НУБіП України?

Про наш університет (кажемо наш, адже Бережанський фаховий коледж в його структурі) знаємо і чуємо ще з першого курсу. Чекали, що зможемо відвідати його, та пандемія і довгий карантин завадили цьому. Але постійно стежимо за новинами сайту університету, побували тричі на Дні відкритих дверей онлайн. Я, як голова студентської організації, – каже Юля, – перечитувала газету «Університетський кур’єр». Багато схвальних, позитивних відгуків почули і від керівниці коледжу та інших викладачів, – доповнює свою одногрупницю Михайло.

  • Чого очікуєте від навчання в університеті?

Юля: спеціальність «Садово-паркове господарство» дозволить опанувати професію, що несе в собі мистецтво створення декоративних садів, парків, ділянок зелених насаджень, призначених для естетичного поліпшення краєвиду та для відпочинку. Дана спеціальність та її фахівці несуть почесну місію вирішення екологічних проблем міст і населених пунктів, оздоровлення населення держави та виховання творчої особистості.

Михайло: випускники даної спеціальності мають нагоду працевлаштуватися у приватних і державних установах, паркових комплексах, ботанічних садах, заповідниках, оранжерейних і садових центрах, розсадниках, спеціалізованих агрофірмах, садових центрах. Фахівці можуть влаштуватися й успішно розвиватися в ролі ландшафтного дизайнера, інженера, агронома зеленого будівництва, директора власного приватного підприємства з озеленення приватних і державних територій.

Нині в Україні фахівці спеціальності «Садово-паркове господарство» за даними сайту https://www.work.ua/ отримують від 12 500 гривень в місяць. Дана професія наразі є надзвичайно перспективним напрямом діяльності, адже нині особлива увага приділяється проблемам, що виникають при розбудові населених пунктів, зокрема екологічного характеру.

  • Чим любите займатися, окрім навчання?

Юля: надзвичайно люблю народний танець. Танцюю з раннього дитинства в колективі «Водограй» нашого місцевого будинку творчості школярів, у коледжі займалася танцями в студентському танцювальному колективі «Насолода». І хочу продовжити улюблену справу в столичному виші. Люблю читати, вишивати, спілкуватися з друзями, люблю малювати.

Михайло: люблю створювати різноманітні дизайнерські проєкти з озеленення територій, багато читаю. Обожнюю подорожувати. Ціную знайомства з новими цікавими людьми.

Хай вам щастить у дорослому бурхливому столичному житті, молоді люди!

Хай здійснюються мрії!

А ми ще обов’язково про вас почуємо і пишатимемося тим, що ви вийшли зі стін Бережанського фахового коледжу!

Розмовляв Ігор БУНЯК,
завідувач агромеханічного відділення

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація