(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

«ВИШИВАНА МОЯ УКРАЇНА»

Моя вишиванка – червона калина

Ти символ вітчизни з прадавніх часів

Моя вишиванка - душа України,

І зірка яскрава для дочок – синів.

В рамках всеукраїнської казначейської акції 3 березня 2017 до нас в коледж завітав оберіг казначейської родини – карта «Вишивана моя Україна», результат всеукраїнської акції Казначейства, приурочений до 25-річчя незалежності нашої Батьківщини.

Ця карта створена руками майстрів, котрі присвятили себе не лише казначейській справі, а й мистецтву народної вишивки.

Презентацію карти було представлено студентам та викладачам ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний коледж» та ВП НУБіП України «Бережанський агротехнічний інститут». Кожен охочий міг ознайомитися з історією створення карти та побачити вишиту символіку свого краю

Вишиванка на карті розказує про тепло материнських долонь, про міцну українську родину, про батьківську силу, бабусину казку і дідусеву пораду. Кожна ниточка ніби означає слово: червона - розкаже про безмежне кохання до своєї землі, чорна – жалібно озветься материнською і дівочою сльозою за загиблим у сьогоднішні буремні дні на сході України сином та другом, зелена ниточка розкаже про долю – стежинку, яку прокладає кожна вишивальниця голкою для своєї дитини, жовта – проголосить про величність сонця, про багатство життя і рясне колосся, яке плекають невтомні хліборобські руки нашого краю.

І вдивляючись в цей оберіг казначейської родини, ми переконані, що не важливий колір, а важливе слово, яке символами передали вишивальниці всієї України. Тож в добру путь тобі, «Вишивана моя Україна», на довгий вік, на щастя, на добро.

Завідувач навчально-методичного кабінету

Лещишин О. М.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять