(03548) 2-24-82     096 760 79 16  batcnubip@nubip.edu.ua   +380 096 760 79 16

 

ВІДОКРЕМЛЕНИЙ СТРУКТУРНИЙ ПІДРОЗДІЛ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ БІОРЕСУРСІВ І ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ УКРАЇНИ

        logo icon purple small logo icon purple small
 
A
A
A

ВИХОВНА ГОДИНА ПРИУРОЧЕНА ПАМ'ЯТІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ ТРАГЕДІЇ

Напередодні 31-ї річниці Чорнобильської трагедії, найбільшої техногенної катастрофи на планеті ХХ століття,  в музеї книги для студентів групи ОФП – 11 М була проведена виховна година куратором Дудкою У. Т. та  працівником музею Кузишином І. С.

Наслідки аварії прирівнюють до вибухів 500 атомних бомб, скинутих на Хіросіму. Жахливий вибух, що спричинив пожежі, одразу, за короткий час, забрав життя 31 людини, більше 200 було госпіталізовано. За неофіційною статистикою Україна втратила 15 тисяч осіб, котрі були уражені в результаті аварії на Чорнобильській атомній електростанції. Ця трагедія вразила весь світ, приголомшила людей страшним розмахом незвіданої раніше біди. Радіоактивні викиди ще довгі роки негативно впливатимуть на здоров’я людей, адже періоди напіврозпаду радіонуклідів складають сотні, а деяких – тисячі років. Найстрашніше те, що цієї загрози не видно неозброєним оком, і для подолання небезпеки ще багатьом поколінням треба буде докладати чималих зусиль.

Студентам була надана цікава інформація щодо страшної трагедії українського народу вибуху на Чорнобильській АЕС та представлено для перегляду відеофільми присвячені Чорнобильській катастрофі. Студенти мали можливість поспілкуватись із головою Бережанської районної спілки «Чорнобиль» Степаном Адамівом, який відзначив, що ліквідатори аварії, серед яких були й жителі Бережанщини, отримали небезпечні для життя та здоров’я дози радіації, та зуміли спасти людство від ще глобальніших наслідків катастрофи.

Пам`ять про одну з найбільших трагедій ХХ століття, про мужність і патріотизм ліквідаторів аварії на Чорнобильській атомній електростанції, котрі ризикували своїм життям і здоров`ям заради майбутнього України і світу, назавжди житиме у наших серцях!

Куратор групи ОФП-11М

Дудка У. Т.

Погода

Погода

КОРИСНІ ПОСИЛАННЯПлатформа MOODLE


Електронна бібліотека


Щоденний розклад занять