ПОРЯДОК ДЕННИЙ
- Про підсумки діяльності за місяць та поточні завдання коледжу.
- Форми і методи оцінювання навчальних досягнень на заняттях географії.
- Про результати затвердження підвищення кваліфікації педагогічних працівників.
- Різне.
І. СЛУХАЛИ:
Директорку коледжу Світлану ПИЛИПИШИН, яка доповіла про підсумки діяльності навчального закладу за жовтень. Доповідачка закцентувала увагу на основних питаннях, що розглядались на засіданні вченої ради НУБіП, а саме: профорієнтація на вступ випускників ВП і ВСП в НУБіП України; пропагування важливості ступеневої освіти; постійна допомога ЗСУ, а також нові виклики для закладів вищої освіти.
УХВАЛИЛИ:
-
роботу Відокремленого структурного підрозділу «Бережанський фаховий коледж Національного університету біоресурсів і природокористування України» упродовж жовтня вважати задовільною;
-
активізувати профорієнтаційну роботу випускників в НУБіП України;
-
активізувати інноваційно – методичну роботу та оновити інформацію на сайті коледжу.
ІІ. СЛУХАЛИ:
Голову циклової комісії природничих дисциплін Людмилу ДВОРСЬКУ, яка розповіла про види контролю навчальної діяльності здобувачів освіти. Контроль є важливим чинником управління навчально-виховним процесом, одним із дієвих засобів підвищення ефективності пізнавальної діяльності.
ІІІ. СЛУХАЛИ:
Секретаря педагогічної ради Галину ПАНЬКІВ, яка запропонувала розглянути і затвердити педагогічною радою як курси підвищення кваліфікації із вказаною кількістю годин та кредитів таким викладачам:
- Василю ЛЕЩУКУ – курси «Розумію: курс з психологічно-емоційної підтримки» 30 годин (1 кредит ЄКТС), «Школа стійкості» 30 годин (1 кредит ЄКТС);
- Галині ПРОЦИК – курс «Спільно до навчання: ефективна безпечна освіта під час війни» 8 годин (0,3 кредита ЄКТС);
- Ганні ВОВК – курс «Розумію: курс з психологічно-емоційної підтримки» 30 годин (1 кредит ЄКТС);
- Ірині ТЕРНОВІ – курс «Розумію: курс з психологічно-емоційної підтримки» 30 годин (1 кредит ЄКТС);
- Маріанні МИХАЙЛИШИН – курс «Розумію: курс з психологічно-емоційної підтримки» 30 годин (1 кредит ЄКТС);
- Уляні ДИНІ – курси «Moodle. Створення тестових завдань різних рівнів. Біологія, екологія» 30 годин (1 кредит ЄКТС), «Сміливі навчати» 6 годин (0,2 кредита ЄКТС).
УХВАЛИЛИ:
-
у результаті відкритого голосування (одноголосно «за», окрім висунутих осіб) затвердити педагогічною радою як курси підвищення кваліфікації із вказаною кількістю годин та кредитів усім переліченим викладачам.