Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A
Інформаційна година «Що робити у разі надзвичайної ситуації або війни»

Інформаційна година «Що робити у разі надзвичайної ситуації або війни»

Щоразу, відкриваючи стрічку новин, кожен з нас бачить тривожні повідомлення про можливу повномасштабну війну. Чи знаємо ми, як діяти у разі надзвичайної ситуації чи воєнних дій? Які правила можуть зберегти наше життя та здоров′я? Саме від наших умінь та навичок залежить наша безпека, а також тих людей, котрі в цей час знаходяться поруч. Уміння правильно оцінити ситуацію та обрати порядок дій є дуже важливим для кожної людини. Адже саме так можна врятувати себе і близьких.

Саме з цією метою 7 лютого 2022р. у групі К-21М була проведена інформаційна година в он лайн - форматі «Що робити у разі надзвичайної ситуації або війни». Проведення таких заходів ініційоване МОН. Здобувачі освіти ознайомилися з брошурою «У разі надзвичайної ситуації або війни», розробленою Центром стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при Міністерстві культури та інформаційної політики України. Вона містить практичні поради, що враховують український та іноземний досвід, та рекомендації з інформаційної безпеки, зокрема: поради до підготовки вдома; що робити в надзвичайній ситуації або в зоні бойових дій; як не стати жертвою дезінформації; що робити після отримання сигналу “УВАГА ВСІМ”; як підготувати “тривожну валізу”. Брошура розроблена з ініціативи Центру разом з Державною службою з надзвичайних ситуацій, Міністерством оборони, Апаратом Головнокомандувача Збройних Сил України та громадськими організаціями. До розробки долучилися й експерти Українського кризового медіа-центру.

23

Аналізуючи матеріали, наведені у брошурі , використовуючи знання та навички, отримані на заняттях з «Охорони праці та безпеки життєдіяльності», «Захисту України» здобувачі освіти разом з куратором визначили основні дії   у випадку надзвичайних ситуацій та воєнних дій: підготувати власний дім та важливі документи; дізнатися про найближчі укриття та їх стан; подбати про запаси їжі, води, необхідних ліків; уважно перевіряти інформацію, щоб уникнути паніки та дезінформації; не привертати до себе зайву увагу; при потребі допомогти з евакуацією сусідам та близьким; дотримуватися правил безпеки під час обстрілів тощо.

Варто пам’ятати, що гарна підготовка – запорука кращої допомоги близьким і тим, хто особливо її потребує. Чітке розуміння алгоритму дій допоможе ефективніше впоратися з кризою та зменшити негативні наслідки для суспільства загалом.

Роксолана Ломницька,
кураторка групи К-21М

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація