Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Національного університету біоресурсів і природокористування України

A
A
A
АТЕСТАЦІЙНИЙ (КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ) ЕКЗАМЕН З ЕКОНОМІЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ – ПЕРША ФУНДАМЕНТАЛЬНА СХОДИНКА ДО МАЙБУТНЬОЇ ФАХОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

АТЕСТАЦІЙНИЙ (КВАЛІФІКАЦІЙНИЙ) ЕКЗАМЕН З ЕКОНОМІЧНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ – ПЕРША ФУНДАМЕНТАЛЬНА СХОДИНКА ДО МАЙБУТНЬОЇ ФАХОВОЇ ДІЯЛЬНОСТІ

Щоби ваше життя, як та нива, родило плоди!
Ольга Лазарук

Щороку у червні підсумком навчання у коледжі є кваліфікаційні екзамени, результати яких для більшості випускників стають стартовим майданчиком для подальшого руху до реалізації подальшої кар’єри.

Підсумкова атестація студентів економічних спеціальностей здійснювалась на підставі оцінки рівня базових професійних знань, умінь та навичок, передбачених освітньо-професійними програмами.

У вітальному зверненні директорка коледжу канд. філол. наук, доцентка Світлана ПИЛИПИШИН побажала студентам успіхів у реалізації сформованих під час навчання у коледжі компетентностей у подальшій професійній діяльності.

23

Під час екзамену із спеціальності 051 «Економіка» із вступним словом виступив директор Бережанської міжрайонної виконавчої дирекції Тернопільського обласного відділення ФСС з ТВП ХЛОПАСЬ Михайло, який закцентував увагу на актуальності обраної спеціальності.

Під час складання державної атестації із спеціальності 072 «Фінанси, банківська справа та страхування» до здобувачів освіти із вступним словом звернулася СКРИПНИК Галина, к.е.н., доцентка кафедри фінансів Національного університету біоресурсів і природокористування України, яка запросила випускників продовжити навчання в університеті.

БУРШТИНСЬКА Надія, начальник Бережанської ДПІ ГУДПС в Тернопільській області зосередила увагу здобувачів освіти спеціальності 071 «Облік і оподаткування»  на необхідності у висококваліфікованих фахівцях даного спрямування.

Завідувач кафедри маркетингу та міжнародної торгівлі Національного університету біоресурсів і природокористування України, доктор економічних наук, професор БУРЯК Руслан наголосив на важливості обраної здобувачами професії за спеціальністю 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» у майбутньому відновленні і розбудові національної економіки.

45678

Наполегливість і знання здобувачів освітньо-кваліфікаційного рівня «молодший спеціаліст» були високо оцінені членами екзаменаційних комісій. Під час екзамену студенти продемонстрували високий рівень теоретичних знань і практичних навичок відповідно до обраної спеціальності. Відповіді студентів на додаткові питання підтвердили високий рівень володіння ними здобутими фаховими знаннями.

Іспит здано! Вітаємо наших випускників із успішним проходженням важливого етапу - одержання фаху, бажаємо щасливої життєвої дороги, плідної праці, не зупинятись на досягнутому і підкорювати нові амбітні вершини, бути вірними синами і доньками українського народу, усі свої сили, знання і вміння віддавати для добробуту і процвітання нашої держави!

БУРДАШ Уляна,
голова циклової комісії спеціальних економічних дисциплін

Приєднуйтеся до нас

    
Шановні ВИКЛАДАЧІ!
Інформаційні матеріали на сайт Коледжу необхідно надсилати на поштову скриньку
 Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 

 

© 2024 Your Company. Designed By JoomShaper

Відокремлений структурний підрозділ

БЕРЕЖАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

НУБіП України

Адреса:

 вул. Академічна 20, м. Бережани,
Тернопільська обл., Україна, 47501

 (03548) 2-24-82   096 760 79 16

vp_batk@ukr.net   batcnubip@nubip.edu.ua

 

Національний університет біоресурсів

і природокористування України

Адреса:

 03041, Україна, м. Київ,
вул. Героїв Oборони, 15.

 (044) 527-82-42

 rectorat@nubip.edu.ua

 
 

Навігація